Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Chirurgicko - traumatologické oddelenie

Oddelenie je umiestnené na prízemí nemocnice vpravo od hlavného vchodu.

  • Pozostáva z lôžkovej časti, chirurgickej a traumatologickej ambulancie. Zamerané je hlavne na jednodňovú chirurgiu, ktorá je moderným, efektívnym a diskrétnym riešením zdravotných problémov. Na oddelení sú 2 dvojlôžkové nadštandardné izby vybavené samostatným sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, dreveným nábytkom a televízorom. V rámci brušnej a všeobecnej chirurgie (MUDr. Martin Novotný, MPH, MUDr. Wikarská, MUDr. Polazhynets, MUDr. Šlosárik) operujeme kŕčové žily, karpálny tunel, hernie (pruh), hemoroidy, odstraňovanie nezhubných a zhubných nádorov kože a iné.
  • V odbore ortopédia (MUDr. Marcinko, MUDr. Dučáková) a traumatológia (MUDr. Holešovský) artroskopické výkony na kolene  a ramene, plastiku LCA , haluxy, Achillova šľacha, väzy, ruptúry svalových úponov a extrakcie malého osteosyntentického materiálu (skrutky, klince, dlahy a pod.).
  • ORL odbore (ušné-nosovo-krčné) (MUDr. Mečár) operujeme v celkovej anestézii nosové mandle, uzdičky pod jazykom a malé kožné nádory.
  • Na chirurgickej ambulancii (MUDr. Martin Novotný, MPH, MUDr. Wikarská, MUDr. Šlosárik) sa ordinuje v pondelok, stredu a piatok o 7,00 do 15,30 hod., akútne stavy ošetrujeme v rámci pohotovostnej služby nepretržite.
  • Traumatologická ambulancia (MUDr. Polazhynets) je prvým kontaktným miestom pri úrazoch. Ambulancia je zameraná na ošetrovanie rán a úrazov, vrátane kontrolných vyšetrení. Ordinuje sa v pondelok, stredu a piatok od 7,00 do 15,30 hod., akútne stavy ošetrujeme denne.