Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Kežmarská nemocnica ukončila rekonštrukciu ambulantnej časti

4.11.2019

Nemocnica Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o., člen skupiny AGEL SK, úspešne zavŕšila niekoľkotýždňový proces rekonštrukcie svojej ambulantnej časti a školiacej miestnosti. Výsledkom sú moderné priestory s vybavením na úrovni, ktoré slúžia tak verejnosti, ako aj lekárom a zdravotníckemu personálu na vzdelávanie. Celkové náklady na rekonštrukciu predstavujú 51 200 eur.

Rekonštrukcia ambulantnej časti sa realizovala od polovice septembra a skončila v závere októbra. Samotné práce zahŕňali tieto činnosti:

  • injektáže proti vlhkosti a sanácii muriva
  • osadenie kazetového stropu s výmenou osvetlenia ambulancií
  • kompletnú výmena podláh
  • kompletné vymaľovanie
  • čiastočne vynovenie nábytkového vybavenia
  • výmenu koncových prvkov silnoprúdovej elektroinštalácie

,,Rekonštrukciou ambulancií sme v prvom rade sledovali cieľ spríjemniť a zmodernizovať pre našich pacientov prostredie, ktorí prichádzajú k nám s dôverou, aby sme im pomohli. Vo vynovených priestoroch sa aj našim lekárom a zdravotníckemu personálu zvýšil komfort poskytovania zdravotnej starostlivosti. Týmito zmenami sa tiež vytvoril priestor pre vytvorenie neurologickej a urologickej ambulancie“, uviedol riaditeľ nemocnice v Kežmarku Viktor Halíř.

Rekonštrukciou prešla aj školiaca miestnosť nemocnice, ktorá bude slúžiť aj ako zasadacia miestnosť.  Nemocnica tak získala plnohodnotné školiace priestory vrátane nového IT vybavenia.

Späť

Kontakt pre média

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Mgr.Martina Pavliková
Email: hovorca@agelsk.sk

Kontakt neslúži na objednávanie pacientov na vyšetrenie, očkovanie, testovanie a zasielanie výsledkov vyšetrení.

Kontakty na všetky spoločnosti a zdravotnícke zariadenia Skupiny AGEL nájdete v zozname spločností skupiny AGEL