Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

052 / 4512 111

O nemocnici

Kežmarská nemocnica dostala od spoločnosti SHELL dávku energie

13.11.2020

V Nemocnici Dr. Vojtecha Alexandra Kežmarok, člen skupiny AGEL, prijali dávku energie a občerstvenia od spoločnosti SHELL Slovakia s.r.o. V tomto náročnom období potrebujeme najmä trpezlivosť, odhodlanie a profesionalitu všetkých zdravotníckych pracovníkov. Milým gestom ich prácu oceňuje aj spoločnosť SHELL, ktorá im na povzbudenie a zaslala príval energie v podobe nápojov a občerstvenia z ich vlastného sortimentu.

„V spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., si uvedomujeme závažnosť situácie na Slovensku a špecificky v slovenských nemocniciach. Veľmi si vážime všetkých zdravotníkov, ktorí v tejto neľahkej situácii neúnavne pomáhajú chorým pacientom a v nemocniciach naprieč celým Slovenskom trávia dlhé hodiny v službách,“ uvádza Peter Šindler, manažér externej komunikácie spoločnosti.

„V súčasnosti je to v zdravotníctve veľmi náročné a únavné nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Náš personál pracuje s plným nasadením. Veľmi pekne ďakujeme za dávku sladkej energie,“ hovorí námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Anna Rybková.

Späť