Kežmarská nemocnica dočasne pozastavuje prevádzku mobilného odberového miesta Covid-19

3.5.2023

Nemocnica Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku, člen skupiny AGEL, od 1. mája 2023 na základe rozhodnutia RÚVZ dočasne pozastavuje prevádzku mobilného odberového miesta Covid-19. Pozastavenie prevádzky z rozhodnutia RÚVZ by malo trvať najmenej do 31. októbra 2023. Nemocnica však naďalej ponúka platenú formu antigénového a PCR testovania na pôvodnom mieste.

Prevádzka mobilného odberového miesta kežmarskej nemocnice, ktoré sa nachádza na Ulici Dr. Fischera 7, bude od 1. 5. 20223 do 31. 10. 2023 dočasne pozastavená. „Vzhľadom na rozhodnutie  RÚVZ nebude naše mobilné odberové miesto Covid-19 evidované v zozname na korona.gov.sk. Napriek tejto skutočnosti naša nemocnica naďalej ponúka platiacim záujemcom antigénové testovanie a PCR testovanie na pôvodnom mieste, ktoré sa nachádza na Ulici Dr. Fischera č. 7,“ informuje námestníčka pre liečebno-preventívnu starostlivosť, MUDr. Lýdia Wikarská.