Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Predpôrodné kurzy pre nastávajúce mamičky

1.8.2019

Nemocnica Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o., člen skupiny AGEL, ponúka nastávajúcim mamičkám, ktoré sa rozhodli rodiť v kežmarskej nemocnici predpôrodné kurzy psychofyzickej prípravy na pôrod. Predpôrodné kurzy sú realizované pod vedením odbornej pôrodnej asistentky, neonatologickej sestry a pôrodníka. Cieľom kurzov je odborná edukácia, psychická a fyzická príprava nastávajúcich mamičiek na obdobie pred pôrodom, počas pôrodu a po pôrode.

Kontakt pre média

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Mgr.Martina Pavliková
Email: hovorca@agelsk.sk

Kontakt neslúži na objednávanie pacientov na vyšetrenie, očkovanie, testovanie a zasielanie výsledkov vyšetrení.

Kontakty na všetky spoločnosti a zdravotnícke zariadenia Skupiny AGEL nájdete v zozname spločností skupiny AGEL