Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

ZÁKAZ NÁVŠTEV - na základe sprísnenia protiepidemických opatrení platí na všetkých oddeleniach Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o. od 13.08.2021 až do odvolania zákaz návštev.

13.8.2021

Ďakujeme všetkým pacientom a ich blízkym za pochopenie. Z dôvodu sprísnenia protiepidemických opatrení platí na všetkých oddeleniach Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o. od 13.08.2021 až do odvolania zákaz návštev.

Kontakt pre média

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Mgr.Martina Pavliková
Email: hovorca@agelsk.sk

Kontakt neslúži na objednávanie pacientov na vyšetrenie, očkovanie, testovanie a zasielanie výsledkov vyšetrení.

Kontakty na všetky spoločnosti a zdravotnícke zariadenia Skupiny AGEL nájdete v zozname spločností skupiny AGEL